Mini Siatkówka – Turniej Kinder + Sport w Lidzbarku – wyniki !

Wysłany przez:

APDSC DIGITAL CAMERA

Dnia 9 maja w Hali Sportowej w Lidzbarku odbył III Turniej Eliminacji Wojewódzkich Mini Siatkówki Chłopców i Dziewcząt.

I turniej odbył się w Kętrzynie, II w Węgorzewie, a III właśnie w Lidzbarku.

W turnieju, który odbywał się w Lidzbarku wystartowało ponad 55 drużyn z podziałem na 6 kategorii ( dwójki, trójki i czwórki dziewcząt; oraz dwójki, trójki i czwórki chłopców).

Bardzo dobrze spisały się reprezentantki naszego miasta.

Dwójki dziewcząt: drużyna LKS Wel Lidzbark 2 ( Wiktoria Bakulska, Maja Zawodnik, Aleksandra Templin) zajęła 18 miejsce, a LKS Wel Lidzbark 1 (Małgorzata Czaplińska, Wiktoria Linek, Julia Waleszkowska) zajęła 36 miejsce na 88 drużyn w klasyfikacji generalnej.

Trójki dziewcząt: drużyna LKS Wel Lidzbark ( 1. Klaudia Zaniewska 2. Wiktoria Dziedzic 3. Nikola Ruczyńska 4. Aleksandra Gajewska ) zajęła 18 na 29 drużyn.

Czwórki dziewcząt: drużyna LKS Wel Lidzbark ( Agata Suwińska, Klaudia Tarasewicz, Wanessa Piskorowska, Małgorzata Mallek, Julia Gołaś, Amelia Pingot) zajęła 10 miejsce na 30 drużyn.

Opiekunem i trenerem naszych dziewcząt jest Krzysztof Kopowski.