Strzelcy:

13 – Mateusz Kaźmierczyk (Joga Bonito Brodnica)

11 – Michał Bartkowski (Amok), Łukasz Konic (FC Wylazłowo)

10 – Mateusz Dobucki (Black Squad)

9 – Jakub Strungowski (Black Squad)

7 – Kowalski Patryk (Joga Bonito Brodnica), Patryk Szrajder (Black Squad)

6 – Marcin Wodzyński (Elektroar), Marcin Grabowski (FC Drzewce), Cezary Pieckowski (Bizon i przyjaciele)

5 – Marek Płocharski (Amok)

4 – Dominik Wasilewski (Petarda Klonowo), Przemysław Kalisz, Jacek Chmielewski (FC Wylazłowo), Mateusz Napiórkowski, Kacper Wiśniewski, Artur Grążawski (BWB), Paweł Chorostowski (BKS Lidzbark), Bartosz Stępień, Adam Pawlaczyk (Bizon i przyjaciele), Krzysztof Perowicz (Działki Squad), Wiktor Grochalski (Krokodyle)

3 – Kacper Bartkowski, Mateusz Grus (Amok),  Mateusz Wesołowski, Hubert Mroczek (Joga Bonito Brodnica), Damian Krankowski, Wiktor Olszewski (BWB), Beniamin Dąbrowski (Działki Squad), Przemek Kordalski (FC Drzewce), Radek Jarzynka (Bizon i przyjaciele)

2 – Zbigniew Szeklicki, Tomasz Perowicz, Sławomir Perowicz (Elektroar),  Dawid Kornowski (BWB), Piotr Cybulski, Sławek Łożyński (Amok), Jacek Kaźmierczyk (Joga Bonito Brodnica), Mateusz Piórkowski, Graczyk Shahbazyan (Krokodyle),  Kacper Borkowski, Arek Prusak (Działki Squad), Krzysztof Makrucki, Michał Kaniecki (Petarda Klonowo), Arek Chmielewski (FC Wylazłowo)

1 –  Marcin Szymański (Joga Bonito Brodnica), Piotr Schmeichel, Arsen Shahbazyan, Jakub Szczygłowski (Krokodyle), Damian Olszewski, Patryk Godziszewski (Black Squad). Hubert Tułodziecki, Krzysztof Ludwiński (Elektroar), Sebastian Grotkowski, Matuesz Schmeichel, Hubert Dziedzic (BKS Lidzbark), Patryk Trzaskalski, (Działki Squad), Przemek Stankiewicz, Mateusz Jóźwik, Bartosz Kubicki (FC Drzewce), Marcin Ampulski, Arek Sobiech, Damian Zieliński (Bizon i przyjaciele), Adrian Gajewski (Amok), Damian Kalisz (FC Wylazłowo)

 

Kartki:

Czerwone kartki:

1 – Artur Grążawski (BWB)

Żółte kartki:

4 – Mateusz Schmeichel (BKS Lidzbark)

3 – Sławomir Łożyński (Amok), Patryk Szrajder (Black Squad)

2 – Artur Bułakowski (BKS Lidzbark), Dominik Strungowski (Black Squad), Marcin Stumski (Działki Squad), Patryk Dąbrowski (Black Squad), Marek Orłowski (Elektroar), Marcin Grabowski (FC Drzewce), Adam Pawlaczyk (Bizon i Przyjaciele), Piotr Schmeichel (Krokodyle), Przemek Kadłubowski (Joga Bonito Brodnica)

1 – Mateusz Siegner (Krokodyle), Marcin Marchelek, Karol Kwas (Petarda Klonowo), Cezary Pieckowski, Bartosz Stępień (Bizon i przyjaciele), Mateusz Wankowski, Hubert Dziedzic (BKS Lidzbark),  Artur Grążawski, Michał Świątkowski (BWB), Kacper Bartkowski (Amok), Kacper Borkowski, Beniamin Dąbrowski (Działki Squad), Dawid Duda, Seweryn Zdyb, Damian Zieliński (Bizon i Przyjaciele), Alex Tkaczenko, Patryk Karczewski, Patryk Kowalski (Joga Bonito Brodnica), Przemysław Kalisz, Damian Kalisz, Łukasz Konic, Jacek Chmielewski (FC Wylazłowo), Łukasz Karpiński (Krokodyle), Przemek Kordalski (FC Drzewce)