Terminarz Lidzbarskiej Ligi Halowej 2019/2020

 

I kolejka – 23.XI.2019r. (sobota)

17:00     Działki Squad – BKS Lidzbark

17:25     BWB – FC Drzewce

17:50     Bizon i przyjaciele – Elektroar

18:15     Amok – Petarda Klonowo

18:40     FC Wylazłowo – Black Squad

19:05     Joga Bonito Brodnica – Krokodyle

 

II kolejka – 30.XI.2019r. (sobota)

16:00     Krokodyle – Bizon i przyjaciele

16:25     Petarda Klonowo – BKS Lidzbark

16:50     Działki Squad – FC Wylazłowo

17:15     Elektroar – FC Drzewce

17:40     Joga Bonito Brodnica – Amok

18:05     Black Squad – BWB

 

III kolejka – 7.XII.2019r. (sobota)

16:00     Joga Bonito Brodnica – BWB

16:25     Black Squad – FC Drzewce

16:50     FC Wylazłowo – Bizon i przyjaciele

17:15     Działki Squad – Amok

17:40     Krokodyle – BKS Lidzbark

18:05     Petarda – Elektroar

 

IV kolejka – 14.12.2019r. (sobota)

16:00     Działki Squad – Bizon i przyjaciele

16:25     Krokodyle – Elektroar

16:50    FC Wylazłowo – BKS Lidzbark

17:15     Black Squad – Petarda Klonowo

17:40      Amok – BWB

 

 V kolejka – 21.XII.2019r. (sobota)

16:00    BWB – Bizon i Przyjaciele

16:25    FC Drzewce – Joga Bonito Brodnica

16:50    BKS Lidzbark – Amok

17:15    Działki Squad – Black Squad

17:40    Petarda Klonowo – Krokodyle

18:05    Elektroar – Joga Bonito Brodnica

18:30    FC Drzewce –  FC Wylazlowo

 

VI kolejka 28 grudnia (sobota)

16:00    Bizon i przyjaciele – Joga Bonito Brodnica

16:25    Amok – FC Wylazłowo

16:50    FC Drzewce – Petarda Klonowo

17:15    Działki Squad – Elektroar

17:40    BWB – Krokodyle

18:05    BKS Lidzbark – Black Squad

 

VII kolejka 4 stycznia (sobota)

16:00     Bizon i przyjaciele – BKS Lidzbark

16:25     Działki Squad – BWB

16:50     Amok – Drzewce

17:15     Krokodyle – Black Squad

17:40     Joga Bonito Brodnica – Petarda Klonowo

18:05     FC Wylazłowo – Elektroar

 

VIII kolejka 18 stycznia (sobota)

16:00     FC Drzewce – Bizon i przyjaciele

16:25     Petarda Klonowo – FC Wylazlowo

16:50     Black Squad – Joga Bonito Brodnica

17:15     Działki Squad – Krokodyle

17:40     BKS Lidzbark – BWB

18:05     Elektroar – Amok

 

IX kolejka – 25 stycznia (sobota)

Terminarz ostatecznie zatwierdzany jest w czwartek wieczorem. Prosimy sprawdzić ponownie najwcześniej w piątek rano czy nie zaszły jakieś zmiany! Podane godziny są orientacyjne! Mecze rozgrywany: „mecz po meczu”!

16:30     Bizon i przyjaciele – Black Squad

16:55     BKS Lidzbark – Elektroar

17:20     Działki Squad – FC Drzewce

17:45     BWB – Petarda Klonowo

18:10     FC Wylazłowo – Joga Bonito Brodnica

18:35     Amok – Krokodyle