Jeleń mistrzem po raz 4 !

Wysłany przez:

116271006_2969649769824135_3046924030434552774_o

Jeleń mistrzem Turnieju Sołectw!
Na lidzbarskim stadionie w sobotę odbyła się kolejna edycja Turnieju Sołectw w piłkę nożną o Puchar Burmistrza Lidzbarka. W tegorocznych rozgrywkach zmierzyło się ze sobą 9️⃣ drużyn.
W grupie A zmierzyły się ze sobą drużyny z Bełku, Nicka, Słupa, Klonowa i Bryńska. W grupie B z Kiełpin, Jelenia, Wąpierska ...

Jamielnik

Boisko A                                                                                                   Boisko B

11:00   Klonowo – Bryńsk          ...

Sezon siatkówki plażowej czas zacząć!

106911359_952885115171094_4051341977506057080_n

Sezon letni w Plażową Piłkę Siatkową na plaży w Lidzbarku rozpoczęty. W I Turnieju rozegranym systemem brazylijskim udział wzięło 10 par. Najlepsza okazała się para z Lidzbarka: Wiktor Mielczarek i Paweł Ławicki. Drugie miejsce para Działdowa – Dawid Cichaczewski i Tobiasz Lipowski, Trzecie – Wiktor Pleta i Adrian Wasielewski z Tuczek i Gralewa. Zawodnicy na podium otrzymali puchary oraz ...

Turniej charytatywny za nami!

108863401_740130230138576_2790127339431074103_n

Dnia 11 lipca zorganizowany został na obiektach MOSiR turniej charytatywny ”Dla Marty” Celem tego turnieju było zebranie jak największej ilości środków na rehabilitacje lidzbarczanki Marty Lewandowskiej, która uległa poważnemu poparzeniu. W turnieju wzięło udział 12 drużyn. W turnieju zebrano 4211.42 zł, która w całości została przeznaczona na wcześniej wspomnianą rehabilitacje.