BWB mistrzem Lidzbarskiej Ligi Mistrzów – galeria zdjęć !

Wysłany przez:

DSC_3642

W niedzielę 30 sierpnia na Orliku przy ul. Garbuzy odbył się turniej piłki nożnej pod nazwą: Lidzbarska Liga Mistrzów organizowany przez MOSiR Lidzbark.

Pomysłodawcą turnieju był Animator Orlika: Sebastian Nawrocki.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn 8-osobowych: Bryńsk, BWB, CHG, Godzio Team, Las Wegas i 4 Fun Team.

Każda drużyna zagrała 5 meczy w rywalizacji: każdy z każdym.

Mistrzem okazała się drużyna BWB znana m.in. z Lidzbarskiej ...

Ostatni Turniej Plażowej Piłki Siatkowej – wyniki !

20150830_150229

Przy pustynnym słońcu w niedzielę 30 sierpnia na plaży miejskiej w Lidzbarku został rozegrany ostatni turniej plażowej piłki siatkowej.

W kategorii + 40 wzięły udział 4 pary o łącznej sumie wieku ..uwaga ..380 lat :)

Zwycięzcami została para: Sebastian Smoluk i Daniel Drzazga, II miejsce – Mariusz Stańczak i Sławomir Bogucki, III miejsce – Krzysztof Kopowski, Mariusz Jagodziński i IV miejsce – Maciej Łebkowski i ...

przez MOSiR w Lidzbarku. Wszystkich uczestników uhonorowano dyplomami,
słodyczami oraz pamiątką z herbem Lidzbarka. W trakcie całego lipca i
sierpnia w poniedziałki i środy przeszło 20 osób szkoliło się pod
okiem instruktora w tej dyscyplinie sportowej.
Miejmy nadzieję, że zaszczepiliśmy w maluchach chęć dalszej nauki gry
w tenisa i za rok zajęcia będą się cieszyć tak ...

III Turniej Grand Prix – podsumowanie całego cyklu i relacja foto!

20150815_143006

W sobotę 15 sierpnia na plaży miejskiej w Lidzbarku zakończył się cykl turniejów Grand Prix Lidzbarka 2015 w siatkówce plażowej.

Do turnieju przystąpiło 13 par, które zmagały się między sobą w systemie brazylijskim. Tego dnia towarzyszył zawodnikom straszny upał, ale pomocna okazała się jednostka OSP w Lidzbarku, która dostarczyła ochłody zawodnikom, ale także kibicom i plażowiczom.

Pierwsze miejsce w III Turnieju Grand Prix zajęła para: Błażej Szulc i Paweł Ławicki z Lidzbarka, drugie ...

Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego – wyniki !

11830909_700670333372248_804035583_n

W niedzielę 2 sierpnia odbył się Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego na Orliku przy ul. Jeleńskiej.

W turnieju wzięło udział 10 par (m.in. z Żuromina, Nowego Miasta Lubawskiego i Lidzbarka).

Pierwsze miejsce zajęła para z Żuromina : Mateusz Grus i Marcin Romanowski.

Drugie miejsce zajęła para również z Żuromina: Michał Olszewski i Adam Koprowski.

Trzecie miejsce przypadło dwójce tenisistów z Lidzbarka : ...