Amok po raz drugi z rzędu mistrzem lidzbarskiej halówki!

Wysłany przez:

????????????????????????????????????

Emocje trwały do samego końca. To właśnie ostatnia kolejka tegorocznej Lidzbarskiej Ligi Halowej wyłoniła zwycięzcę całego turnieju.

W minioną sobotę na Hali Widowiskowo-Sportowej odbyła się finałowa kolejka Lidzbarskiej Ligi Halowej. Niezwykłych emocji dostarczyły wszystkie mecze, ale to ostatnie spotkanie było decydujące. W ostatnim spotkaniu drużyny Amok i FC Wylazłowo zmierzyły się bezpośrednio o tytuł mistrza. Górą okazali się zawodnicy Amoku, wygrywając  1:0 i tym samym zdobywając mistrzostwo Lidzbarskiej Ligi Halowej. Królem strzelców rozgrywek z 12 bramkami na koncie został Piotr Schmeichel (BKS Lidzbark), najlepszym bramkarzem Adrian Sławiński  (Amok), natomiast najlepszym zawodnikiem ligi –Łukasz Konic (FC Wylazłowo). Wręczona została również nagroda Fair Play, przyznawana za najmniejszą liczbę zdobytych kartek, która otrzymała drużyna Krokodyle.

Drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsce otrzymały w nagrodę odpowiednio czek na 1000 i 700 zł. Drużyna, która uplasowała się na trzecim miejscu otrzymała czapki termoaktywne.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn i 120 zawodników.