I kolejka – 23.XI.2019r. (sobota)
17:00 Działki Squad – BKS Lidzbark 3:3 (Trzaskalski, Dąbrowski, Prusak – Chorostowski x2, Grotkowski)
17:25 BWB – FC Drzewce 2:3 (Napiórkowski, Olszewski – Grabowski, Stankiewicz, Jóźwik)
17:50 Bizon i przyjaciele – Elektroar 0-1 (Szeklicki)
18:15 Amok – Petarda Klonowo 3-1 (Cybulski, Płocharski, Bartkowski – Wasielewski)
18:40 FC Wylazłowo – Black Squad 0-1 (Szrajder)
19:05 Joga Bonito Brodnica – Krokodyle 4-2 (Kaźmierczyk Jacek, Kaźmierczyk Mateusz x2, Kowalski – ————————————————————————————————— Shahbazyan Arsen, Grochalski)
II kolejka – 30.XI. (sobota)
16:00 Krokodyle – Bizon i przyjaciele 2:3 (Grochalski, Szczygłowski – Pieckowski x 2, Ampulski)
16:25 Petarda Klonowo – BKS Lidzbark 1:0 (Wasielewski)
16:50 Działki Squad – FC Wylazłowo 1:4 (K. Perowicz – Konic x 3, samobójcza)
17:15 Elektroar – FC Drzewce 4:1 (T. Perowicz x 2, S.Perowicz, Urbański – Kubicki)
17:40 Joga Bonito Brodnica – Amok 0:4 (M. Bartkowski x 2, K. Bartkowski, Płocharski)
18:05 Black Squad – BWB 0:1 (Napiórkowski)
III kolejka – 07.12. (sobota)
16:00 Joga Bonito Brodnica – BWB 5:2 (M.Kaźmierczyk x2, J.Każmierczyk, Wesołowski, Szymański – Wiśniewski x2)
16:25 Black Squad – FC Drzewce 5:2 (J. Strungowski x3, Dobucki x2 – Kordalski x2)
16:50 FC Wylazłowo – Bizon i przyjaciele 0-4 (Jarzynka x2, Pawlaczyk, Stępień)
17:15 Działki Squad – Amok 0-4 (Bartkowski x3, Grus)
17:40 Krokodyle – BKS Lidzbark 0-2 (Chorostowski, Schmeichel)
18:05 Petarda – Elektroar 3-0 (Wasilewski x2, Kaniecki)
IV kolejka – 14.12. (sobota)
16:00 Działki Squad – Bizon i przyjaciele 1:2 (Dąbrowski – Pieckowski, Pawlaczyk)
16:25 Krokodyle – Elektroar 1:2 (Grochalski – Wodzyński x2)
16:50 FC Wylazłowo – BKS Lidzbark 2:0 (Konic x2)
17:15 Black Squad – Petarda Klonowo 3:0 (Dobucki x2, Godziszewski)
17:40 Amok – BWB 3:0 (Łożyński, Bartkowski K., Bartkowski M.)
V kolejka – 21.12. (sobota)
16:00 BWB – Bizon i Przyjaciele 0-1 (Stępień)
16:25 FC Drzewce – Joga Bonito Brodnica 1-8 (Grabowski – M.Kaźmierczyk x2, Kowalski x4, Wesołowski x2)
16:50 BKS Lidzbark – Amok 0-2 (Płocharski, Grus)
17:15 Działki Squad – Black Squad 1-5 (K.Perowicz – Strungowski x5)
17:40 Petarda Klonowo – Krokodyle 0-2 (Piórkowski x2)
18:05 Elektroar – Joga Bonito Brodnica 1-4 (Wodzyński – M.Kaźmierczyk x2, Kowalski x2)
18:30 FC Drzewce – FC Wylazlowo 0-3 (Kalisz, Konic x2)
VI kolejka 28 grudnia (sobota)
16:00 Bizon i przyjaciele – Joga Bonito Brodnica 2:0 (Stępień, Sobiech)
16:25 Amok – FC Wylazłowo 2:4 (Bartkowski x2 – P. Kalisz, Konic, Chmielewski.J. x2)
16:50 FC Drzewce – Petarda Klonowo 2:3 (Grabowski, Kordalski – Makrucki, Kaniecki x2)
17:15 Działki Squad – Elektroar 3:4 (Dąbrowski x2, Borkowski – H.Tułodziecki, Ludwiński, S.Perowicz, Wodzyński)
17:40 BWB – Krokodyle 3:0 (Olszewski, Wiśniewski, Grążawski)
18:05 BKS Lidzbark – Black Squad 0:8 (Szrajder x6, Dobucki, Olszewski)
VII kolejka 4 stycznia (sobota)
16:00 Bizon i przyjaciele – BKS Lidzbark 5:2 (Pieckowski x2, Jarzynka, Stępień – Chorostowski, Dziedzic)
16:25 Działki Squad – BWB 3:2 (K. Perowicz x2, Borkowski – Napiórkowski x2)
16:50 Amok – Drzewce 8:1 (M. Bartkowski x3, Płocharski x2, Cybulski, Łożyński, Grus, – Grabowski)
17:15 Krokodyle – Black Squad 2:3 (G. Shahbazyan – Dobucki x2, J. Strungowski)
17:40 Joga Bonito Brodnica – Petarda Klonowo 6:1 (M.Kaźmierczyk x3, Mroczek x3 – Kaniecki)
18:05 FC Wylazłowo – Elektroar 6:3 (Kalisz x2, Konic x3, J.Chmielewski – Wodzyński x2, Chmielewski – samobójcza)
VIII kolejka 18 stycznia (sobota)
16:00 FC Drzewce – Bizon i przyjaciele 1:4 (Grabowski – Zieliński, Pawlaczyk x2, Pieckowski)
16:25 Petarda Klonowo – FC Wylazlowo 1:4 (Kaniecki – Chmielewski A. x2, Chmielewski J., Kalisz D.)
16:50 Black Squad – Joga Bonito Brodnica 3:2 (Dobucki x3 – Kaźmierczyk M. x2)
17:15 Działki Squad – Krokodyle 1:3 (Prusak – Grochalski, Schmeichel, Shahbazyan G)
17:40 BKS Lidzbark – BWB 0:10 (Krankowski x3, Kornowski D. x2, Grążawski x2, Wiśniewski, Olszewski)
18:05 Elektroar – Amok 0:1 (Gajewski)
IX kolejka 25 stycznia (sobota)
16:30 Bizon i przyjaciele – Black Squad 1:0 (Zieliński)
16:55 BKS Lidzbark – Elektroar 0:2 (Perowicz S., Wodzyński)
17:20 Działki Squad – FC Drzewce 1:2 (Dąbrowski – Kordalski, Kosin)
17:45 BWB – Petarda Klonowo 3:1 (Napiórkowski, Kubicki, Grążawski – Makrucki)
18:10 FC Wylazłowo – Joga Bonito Brodnica 0:2 (Kaźmierczyk M., Szymański)
18:35 Amok – Krokodyle 5:0 (Bartkowski K. x2, Bartkowski M. x2, Grus)
X kolejka 8 lutego (sobota)
16:00 Petarda Klonowo – Bizon i przyjaciele 0:2 (Zieliński, Pawlaczyk)
16:25 FC Drzewce – BKS Lidzbark 1:0 (Grabowski)
16:50 Elektroar – BWB 4:2 (Orłowski x2, Tułodziecki D., Wodzyński – Olszewski, Grążawski)
17:15 Działki Squad – Joga Bonito Brodnica 0:8 (Kaźmierczyk x6, Kowalski)
17:40 Krokodyle – FC Wylazlowo 0:6 (Zomkowski, Kalisz D., Kalisz P., Konic x2, Chmielewski J.)
18:05 Black Squad – Amok 1:7 (Dąbrowski – Bartkowski M. x2, Gajewski, Bartkowski K., Płocharski x2, Grus)
XI kolejka – 15 lutego – ostatnia kolejka
16:00 BKS Lidzbark – Joga Bonito Brodnica 1-13 (Szałkowski – M.Kaźmierczyk x4, J.Kaźmierczyk x2, P. Kowalski x2, Pasternacki x 3, Kadłubowski, Karczewski)
16:25 Działki Squad – Petarda Klonowo 2-3 (Prusak, Perowicz K. – Marchelek x2, Drzazgowski)
16:50 FC Drzewce – Krokodyle 3-1 (Grabowski x2 – Shahbazyan G.)
17:15 BWB – FC Wylazłowo 2-3 (Grążawski x2 – J. Chmielewski x2, A. Chmielewski)
17:40 Elektroar – Black Squad 0-3 (Olszewski, Strungowski x2),
18:05 Bizon i przyjaciele – Amok 0-4 (Bartkowski M x2, Bartkowski K., Kochański)
Mistrzem ligi został Amok.