Oferta MOSiR Lidzbark 2021

Wysłany przez:

MOSIR 2
Oferta MOSiR Lidzbark na rok 2021
Na zachodniej ścianie Mazur z dala od zgiełku metropolii, znajduje się miejscowość Lidzbark. Teren bogato obdarzony przez naturę. Lasy, jeziora, rzeka Wel i wiele innych atutów, czyni Lidzbark idealną koncepcją na obóz, zgrupowanie, jak również wakacje. Położenie w samym sercu parków krajobrazowych sprawia, że odwiedzający wracają tu wielokrotnie. Oferta MOSiR Lidzbark jest kierowana do sportowców w każdym wieku. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo dobrze przygotowaną infrastrukturę.
Posiadamy 3 boiska piłkarskie (w tym dwa pełnowymiarowe) wyposażone w murawy dla najbardziej wymagających. Dodatkowo mikroklimat z otaczającego nas lasu dodaje energii. Płyta główna poza boiskiem do piłki nożnej, to także w pełni wyposażony obiekt lekkoatletyczny. Otwarcie nowego stadionu nastąpiło w październiku 2019 roku. Jak wiemy rok 2020 był czasem pandemii covid-19, więc proponujemy sportowcom całkowicie nowy, nieużywany obiekt.
Nasz stadion, to prawdziwa gratka dla lekkoatletów za sprawą 8 torów na dystansie 100m oraz 6 torów na dłuższe dystanse. Poza tym znajdziemy tu miejsce do rzut młotem, oszczepem, kulą, skoku wzwyż, skoku o tyczce, skoku w dal, a także innych dyscyplin lekkoatletycznych. Posiadamy pełne wyposażenie stadionu, od płotków, starterów, po urządzenia rejestrujące czas.
Lidzbark to także hala widowiskowo-sportowa. Jest to pełnowymiarowa, klimatyzowana hala o wymiarach: 45m x 24 m, przystosowana do rozgrywania międzynarodowych meczów koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki oraz halowej piłki nożnej. Widownia pomieści ok. 300 osób. Kompleks posiada szatnie z pełnym węzłem sanitarnym, salę fitness, pomieszczenia na siłownię, a także 70 miejsc parkingowych.
Po ciężkim treningu można spróbować swoich sił podczas spływów kajakowych po rzece Wel. Rzeka ta, jako jedyna posiada odcinki górskie, rwącej rzeki. Malownicze lasy i różnorodnie ukształtowany teren sprawiają, że każdy pobyt zostawi za sobą niezapomniane wspomnienia z aktywnego pobytu w Lidzbarku. Lidzbarska plaża została wyróżniona, jako jedna z najlepszych pośród siedmiu na mazurach przez RMF FM. Bezpłatny wstęp nie wyklucza nikogo z użytkowania, całodniowe korzystanie z dwóch zjeżdżalni to koszt 5 zł od osoby! Na miejskiej plaży możliwe jest wynajem kajaków, rowerków wodnych oraz łodzi elektrycznych! Nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy WOPR. Dodatkowo nad plażą znajduje się restauracja.
Lidzbark to miejsce, które warto odwiedzić, a powrót tutaj po każdym pobycie staje się tradycją.’
mosir4 mosir 3 MOSIR 2 MOSIR 1 zjezdzalnia plaza-i-pomosty
0
  Podobne posty
  • No related posts found.

You must be logged in to post a comment.